Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme reggel matekozni?

Van értelme reggel matekozni?

Figyelt kérdés
Holnap dupla matek témazárót írunk az első 3 órában. 4 jegyet fog számítani. Arra gondoltam, hogy holnap felkelek 6-kor és egy 45 percig matekozok, feladatokat oldok meg. A tanár adott rengeteg gyakorló feladatot, részletes megoldással együtt. Egy párat megoldanék különböző témából, hogy tutira menjen. Azt szeretném tudni, hogy ez érne-e még valamit, vagy csak teljesen összezavarnám vele magam? Utána úgyis még 3 órát ki kell bírni matekozással, de ha meg nem gyakorlok reggel, félek, hogy elbizonytalanodok a dolgozatnál, és elrontom. Szerintetek?

2016. ápr. 19. 21:39
 1/6 Eszter76 ***** válasza:
100%
Szerintem pihend ki magad rendesen. 3 órás témazáró az kemény. Amit nem tudsz, azt már úgysem fogod tudni megtanulni. Szükséged lesz a friss agyadra, ne terheld le reggel a doga előtt. És remélem, ezt már nem olvasod, mert alszol... :-)
2016. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
semmi értelme nincs reggel tanulni
2016. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
Mindig van értelme matekozni.
2016. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz volt. Biztos 4-es lesz :(
2016. ápr. 20. 13:52
 5/6 Eszter76 ***** válasza:

Sajnálom. :-( Írd majd meg, hátha mégis jobban sikerült...

Dupla matek témazáró négy jegyért... csak nekem tűnik ez embertelennek?! (Többek között matek tanári végzettségem is van... ilyenkor nem bánom, hogy nem tanítok és nem kell ilyesmivel kínoznom senkit...)

2016. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
@Eszter76: Nem csak annak tűnik, az is. Mindenféle értelemben terror.
2016. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!