Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » IDEN ERETTSEGIZOK! Ti izgultok...

IDEN ERETTSEGIZOK! Ti izgultok? Varjatok? Nem feltek?

Figyelt kérdés

Ki hova jelentkezett? Nem izgultok?

Tanultatok ?:)

En Szechenyi Egyetemre jelentkeztem igazsagugyi igazgatasira es tanitoira es elegge parazok de varom is mar.

Ki hogy van ezzel? :)

19/L


2016. ápr. 23. 20:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hogyan keszultetek erettsegire?
2016. ápr. 23. 20:40
 2/15 anonim ***** válasza:

Leginkább szeretnék már túl lenni rajta.

Inkább kíváncsi vagyok, semmint izgulnék.

Tanultam:), és szerencsére a hozott pontjaimmal is jól állok.

2016. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én pont ma értem el a mélypontomat :D eddig semmi gond nem volt, de most szembesültem vele, hogy jövőhét után érettségi... Szóval elhatároztam, hogy átnézem magyarra a költőket és az elemzési pontokat aztán ha lement a magyar érettségi elkezdek tanulni törire majd utána emelt bioszra. Egyébként pontjaim alapján fel fognak venni (remélem), viszont magammal szemben nagyobbak az elvárások emiatt aggódom annyira. Egyébként úgy érzem semmit nem tudok és kéne még minimum egy év, hogy rendesen felkészüljek erre :D és gyógytornász szakra jelentkeztem:)

18L

2016. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Petra9898 ***** válasza:
BGE- turizmus-vendéglátásra jelentkeztem, emelt matekot írok, és azért megy a para rendesen :D egész hétvégén tanultam, annyira nem ment a suliba ez az érettségi felkészítés dolog... hajrá nektek!!:)
2016. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szia :) Én nagyon izgulok és sajnos nagon izgulós vagyok és rámegy a tanulásra is :/ Gyakorlok mindennap,azaz érettségi feladatsorokat töltögetek.Nekem biológia az egyik főtantárgy ami kell az egyetemre így arra készülök a legjobban :D Szegedre jelentkeztem biológia bsc.-re :D De már nagyon várom,hogy túl legyek rajta :D

18/L

2016. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Eddig nem túl jól állok. De igyekszek minél több mindent megtanulni. Jó lenne már túl lenni rajt. Gyógytornára jelentkeztem, bízok benne hogy sikerülni is fog. :-)
2016. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el izgulni, mert tudatosult bennem, hogy 1 hét maradt:D

BGE-re jelentkeztem, emeltezek is, így mindennap csinálok minden tárgyból feladatsort, hogy ne essek ki most már egyikből sem, persze nincs idő egy egészet végigírni, azokat gyakorlom, amiken még lehetne javítani.

Sok sikert nektek is:)

2016. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Corvinusra és a BME-re jelentkeztem gazdasági és menedzsmentre. BMe-re szeretnék főként bekerülni, oda meglesz a pontom, így nem izgulok. Szeretnék viszont mindenből 5-öst kapni, csak emiatt van bennem egy pici izgalom.
2016. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Huuuh hat egy kalappal mindenkinek! Ugyesek lesztek :)!

En Magyar-tori / magyar-angolt vinnem, mert mindegyik szakhoz mas kell :)

De nekem a matek es az info nagyon nagy mumus es attol parazok nagyon hogy ne bukjak meg.. :/

Holnap veszek laptopot aztan neki is allok info gyakorlasnak es hat minden masnak.

Csak osszejon..:)

2016. ápr. 24. 19:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Én már szerencsére túl vagyok a mélyponton, most már nyugodtabb vagyok de azért izgulok rendesen. Emelt törizek,és attól parázok a legjobban. Bár én írásban jobb vagyok, mint szóban, nem tudom ki, hogy van ezzel. Szóval majd a szóbelinél leszek nagyon ideges. Egyébként Szeged, általános jogász. Sok sikert mindenkinek! :)
2016. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!