Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek most könnyű lesz...

Szerintetek most könnyű lesz a matek emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Remélem nem lesz az. Elég sokat készültem rá, bizonyítani akarok magamnak, hogy egy nehezet is 95% fölöttire írok meg.
2016. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, attól emelt. Lesz benne néhány másodfokú egyenlet, oszt kész.
2016. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Azért emelt, mert könnyű lesz. :D De amúgy kinek mi..
2016. ápr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Akinek már az általános iskolai szint gondot okoz, annak még a középszintű is nehéz lesz. Akinek megy és gyakorol rá, az nem fog meghalni az emelten sem. Én ugyan két éve végeztem már, de így utólag azt mondom, eddig sem a feladatok voltak nehezek, csak nem mindig a kiszabott időhöz mérték, bár lehet, hogy ezt már csak az egyetemi matek miatt látom.

Amúgy az emelt pont azért emelt, mert magasabb szintű tudást kér, mint a közép, nyilván nem a 3x4 eredményére kíváncsiak.

2016. ápr. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az emeltekhez képest kérdezi.

Ott is van, hogy egyik évben nehezebb, mint az átlagos emelt, vagy sokkal könnyebb.

2016. ápr. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

ha készültél rá rendesen, akkor igen.

olyan nincs,hogy a régebbieket mind faszán megoldod, a mostani meg majd elbuksz. nyilván előfordulhatnak más típusú feladatok is, mint a korábbi években(De a követelményrendszerben le van írva mik lehetnek,szóval nagy meglepetés nem lesz).

de nagy részben hasonló lesz a korábbi évekhez képest.

annyi,hogy nem szabad túlizgulni. meg ha az érettségin nem tudsz egy sok pontos feladatot, nem szabad pánikba esni, csináld a többit,aztán ha megvannak majd visszatérsz . ha már csak az lesz hátra, hátha be is ugrik a megfejtés. ne ragadj le egy feladatnál nagyon,hogyha a többi még nincs kész.ennyi a titok.

2016. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Persze, hogy az emeltekhez képest kérdezi, de attól még ugyanolyan értelmetlen a kérdés. Minden évben van belőle száz. A feladatsort három közül sorsolják ki, nincs és nem is lehet benne semmi megjósolható, ez csak arra jó, hogy aki tanulás helyett meg akarja nyugtatni magát, az hamis illúziókba ringatózzon, aki meg idegesíteni akarja magát, az ideges legyen.
2016. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!