Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika felmentés, megadnák...

Matematika felmentés, megadnák? ( Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nagyon, de nagyon nem megy a matek, de csak ez az egyetlen tantárgy. Egészen negyedikig értettem a matekot. Sajnos 5-ödikbe már megbuktam matekból, és egész nyáron jött hozzánk tanár és a pótvizsgán mégis csak azt mondták hogy az elejét jól kezdem el de aztán rossz az egész. Átengedtek azzal hogy használjak számológépet de mégis, semmi sem lett jobb. Aztán hatodikba osztályismételtem, ami rendes szétrombolt, legalábbis majdnem. Most 7-edikes vagyok de megint nem megy a matek pedig félévkor nem buktam belőle. Éppen hogy félévkor is áttudtam menni. Hatodikba sem volt valami jó a matek átlagom. Kérlek kiméljetek a gúnyolodással, nagyon rosszúl esik. Szerintetek ha elmennék felmentésre vagy ilyen vizsgálatra akkor megadnák a felmentést? Mégis van az osztályunkba egy olyan gyerek akit nem buktathanak meg semmiből. (?)

2016. ápr. 27. 15:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy amikor van ilyen szabály dolgozat akkor tanulok rá, mint a többi tantárgyra is. Szóval én tanulok, csak nem értek semmit 5-ödik óta kb. Csak ilyen kisebb számolásokat. :(
2016. ápr. 27. 15:57
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy diszkalkuliás, addig kell a megfelelő magántanárt keresni, amíg meg nem találod az igazit.
2016. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddig csak egy volt, de az is nagyon drága volt. Más megoldás nincsen erre?
2016. ápr. 27. 19:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj igazából hogy nem csak a számolás, de néha a nagy számok sem mennek. Van amikor felszólítanak aztán ki sem tudom mondani a számot, eléggé égő. Mindegy azért beszélek majd a szüleimmel, további válaszokat boldogan elfogadok!
2016. ápr. 27. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
A diszkalkuliásnak a kis számok se mennek, az alapműveletek, az óra, a pénz vásárláskor, a távolságok megbecslése. Vagyis az már alsóban kijön.
2016. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Amiket felsorolták abból pár még a mai napig is van.

Azért elmegyünk a felmérésre. Majd írok, ha érdekel.

2016. ápr. 27. 20:35
 7/10 Tom Benko ***** válasza:
A diszkalkuliás nem csak számolni nem tud. Ha pedig jól kezded el, akkor valamit mégiscsak értesz, bár az kissé szíven ütött, hogy szabálydolgozat. Ezeket a szabályokat csak nem bemagolni kellett, tetted? Mert akkor más oka is lehet a meg nem értésnek.
2016. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hogy mi a baj velem, korepetálás sem használ. Megmondtam a tanárnak hogy nem értem, de mégis végignézte ahogy ülök a lap fölött. Mondta hogy próbálkozz de elsem tudtam kezdeni. Ezek a törtek voltak.
2016. ápr. 28. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Negyedikig semmi gondod nem volt a matekkal, tehát nem vagy diszkalkuliás, hanem lusta vagy
2016. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem tudod elkezdeni. Kezdd el csinálni, bármilyen feladat legyen is, és majd kialakul.
2016. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!