Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimis vagyok. Ezek a tantárgya...

Gimis vagyok. Ezek a tantárgyak mennek (lent) Mit ajánlotok milyen szakma iránt induljak, egyáltalán mi fele keresgéljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 9-es vagyok. Megy a kémia, biosz, matek, német, rajz, infó, tesi és a töri. A "megy"-et úgy értem, hogy szeretem és 5-ös vagyok belőle. Orvos nem szeretnék lenni! Ezek közül is kiemelném: a sportot, a kémiát és a bioszt. A továbbtanulás nem probléma, azt "szívesen" csinálnám. Kérlek segítsetek, fogalmam sincs merre menjek tovább!

2016. ápr. 30. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Van mèg kèt èved kitalálni.

Bár mondjuk 11.-ben már fakt van, ugyhogy annál nem mindegy melyiket választod. Esetleg vegyèsz vagy valamien mèrnök. De a felvin fel vannak sorolva a szakok az összes egyetemen illetve fősulin. Nèzegesd meg. Egyik tuti bejön:)

2016. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
matek, rajz --> építész?
2016. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
molekuláris bionika mérnök? szerintem ez nagyon érdekesen hangzik, nézz utána. Eléggé kemény szak, de ha elhivatott vagy, akkor menni fog
2016. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fitnessz-edző, idegenvezető, tanár, művészettörténész, régész, csillagás, közgazdász, jogász
2016. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a mérnök, meg az építészes ötlet tetszik!
2016. máj. 3. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!