Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki fél már az érettségitől,...

Stew001 kérdése:

Ki fél már az érettségitől, hogy fogtok ma és holnap reggel viselkedni?

Figyelt kérdés

Tavaly már voltam érettségizni, de nem az összes kötelező tantárgyból. Ilyenkor az ember már nagyon ideges, legalábbis én az voltam már egész hétvégén tavaly és egy kicsit idén is. Elfehéredetten, összeszűkült gyomorral megjelentem. Nagy meglepetés ért amikor láttam, hogy mindenki szarik az egészbe. Hotdogot, wimpit, pepsit fogyasztottak jópáran 7:50 körül. Nem értettem, hogy lehet ilyen jókedvűen falatozni ilyen stressz helyzetben.


Ti is izgultok? Vagy teljesen nyugodtak vagytok és lesztek ott is?


Egyébként utólag azt mondtam, hogy ennyi volt? Ezért basztam el az egész hétvégémet? Röhögva jöttem ki a teremből, amikor végeztem. :D Tehát ne izguljatok.



#érettségi #idegesség érettségi
2016. máj. 1. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem izgattam magam, csak a szóbeli előtti este. Most pótérettségim lesz, már hetek óta alig várom, hogy végre túl legyek rajta! - és persze lássam a pontjaimat:) De még az írásbelire is két hetet kell várnom, a szóbeliről nem is beszélve:(

Tényleg kár idegeskedni:)

2016. máj. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én egyedül hétfőn izgultam tavaly, az emelt magyar előtt. A közepek előtt egyáltalán nem izgultam, mivel annyira triviális, hogy egy négyest még egy majom is össze tud kaparni.

Kitűnőre érettségiztem.

2016. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én most halál nyugodt vagyok, a próbaérettségi nagyon megnyugtatott:D A töritől kicsit tartok, de addig még van időm, meg igazából sok mindent tudok, plusz ott az atlasz is. 1 hónapja féltem most már örülök hogy csak 4 órám lesz hétfőn nem pedig 7..:D Csak attól félek hogy megjön, mert akkor mindig borzalmasan rosszul szoktam lenni, fájdalom csillapító se használ, szóval az egyenlő lenne azzal hogy azt a tantárgyat nagyon elcseszem:S Szóval imádkozok hogy késsen...
2016. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ma írtam a magyart és egyáltalán nem izgultam. Egyrészt a stressz miatt csak elrontanám, másrészt miután megláttam milyen könnyű volt a feladatlap, az a kevés félelmem is elszállt :D Remélem a többi is hasonló lesz :D

19/L

2016. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!