Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológia érettség...

Emelt szintű biológia érettségin 50-60%-ot nehéz elérni?

Figyelt kérdés
Jártam faktra, dolgozatokra többé-kevésbé készültem, átnéztem egyszer minden témakört. Szerintetek így elérhető kb. 50%?

2016. máj. 1. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
90-100% is simán elérhető olyannak, aki nagyon fogékony a bioszra, és megmaradnak neki a dolgok, szóval olyan ez, mintha azt kérdeznéd, hogy a finom-e a töltött káposzta.
2016. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
-a *
2016. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani. Lehet, hogy valaki oda meg vissza van érte, elolvas egy halom könyvet, megcsinál minden előző vizsgalapot, stb., úgy érzi, hogy már többet tud, mint kéne, de vizsgán mégis csupa olyan feladatot kap, ami a legkevésbé megy neki. Én is így jártam, és két év egyetem töltött idő után is azt mondom, hogy abban az évben volt a legnehezebb, mikor én írtam.

De amúgy az 50-60% nem nehéz még emeltem sem, annyit bőven össze lehet szedni annak, aki szereti és könnyen tanulja. De ha faktra is csak azért jártál, mert hát szükséges volt, de igazából nem szereted a tárgyat, akkor más a helyzet.

2016. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, melyik évben írtad?
2016. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nyilván, ha van nyelvérzéked és átlagon felüli iq-d van, akkor egy év alatt nyolc felsőfokú nyelvvizsgát is letehetsz, nem nehéz az..

mindenkinek más képességei vannak, nem lehet megmondani, hogy ebből a tárgyból valakinek lehetséges-e a 60%, valakinek meg nem. volt két osztálytársam, mindkettő matekból emeltezett, és mindkettő okos volt, DE! az egyik konkrétan egy kis zseni, semmi tanulással színötös volt mindenből, matek, töri és szakmai oktv-n is döntőzött (ezt-azt meg is nyert), a matek emeltje 100% lett. a másik gyerek szintén okos volt, de átlagos iq-val, rengeteget tanult, és így írt 40 valahány %-ot.


tanulj lelkiismeretesen, készülj föl, és meglátod hogy sikerül, más ezt nem tudja megjövendölni.

2016. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobb is.:)
2016. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!