Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem, hogy lehet...

Csak én nem értem, hogy lehet megbukni a középszintű matek érettségin?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Örülj neki, hogy neked nincs problémád vele. Nem értem, többnek érzed magad attól, hogy itt vered a segged a földhöz, hogy "én nem értem, hogy lehet megbukni, olyan okos vagyok, egy majom is meg tudja írni".

Én is azt gondolom amúgy, hogy nem nehéz az érettségi, de vannak, akiknek problémát jelent, van akinek azért mert sz*rt bele végig középiskolában, valakinek meg azért, mert hiába küzdött, egyszerűen mégsem megy.

2016. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha valaki készül rá és megírja az eddigi érettségiket gyakorlásnak, akkor még ha nem érti is meg lehet "tanulni". én sose voltam egy matekzseni, 2-es 3-asaim voltak annó mégis 5-ös lett az érettségim. ha meg valaki szarik az egészbe akkor ne siránkozzon utána
2016. máj. 3. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk a középszintű matek nem nagy kunszt.

Erős 10. osztály végére meg kell tudni írni közepesre.

(a kérdés stílusa valóban elég "karcos", de ha ezen valaki besértődik, akkor valószínűleg betalált.)

2016. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van az elsőnek. Én például ilyen vagyok, hiába járok külön tanárhoz, hármasnál jobb dolgozatot még nem tudtam sohasem írni
2016. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, azért találtam csak meg, mert pont ezen törtem a fejemet.

Utolsó válaszoló: sose lett 3-asnál jobb jegyed dolgozatokon = simán 4-es érettségi. Gondolom azóta sikerült is.:)

A kérdezővel 10000%-ban egyetértek, ha bunkóság - ha nem egyesek szemében. Egyszerűen NEM ÉRTEM, nem tudom elképzelni. Ehhez egy embernek olyan szinten ostobának kell lennie, ami nem fér a fejembe.

2018. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!