Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hiába tanulok nem tudok jó...

Hiába tanulok nem tudok jó jegyet szerezni miért?

Figyelt kérdés
Itthon minden nap tanulok és mivel elég rosszul megy a szüleimnek felmondok mindent amit tanulok. 11. Es vagyok. Szinte másnapra semmit nem tudok felidézni anélkül hogy bele ne olvassak a füzetbe. Azt még úgy ahogy meg is tudom oldani szunetekben. De a matek az nagyon nem megy hiába értem meg az órán utánna dolgozatnál vagy egy másik órán már nem értem. És ahogy észre vettem nekem sokkal több időt egy feladatot megoldani mint másoknak. Egyszerűen össze zavarodok néha már olyat kell csinálnom hogy a kezem segítségével kell számolják annyira össze zavarodok mot tegyek hogy ez ne így legyen?

2016. máj. 4. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak matekból van így? Ha igen akkor kaparj össze egy kettest és ne foglalkozz vele. Matekot nem lehet megtanulni annak akinek nincs meg rá a képessége. Énis ilyen vagyok :) az ÉN véleményem szerint semmi értelme "megtanulni" ugyse fogod használni érettségi után pár hónappal ugyis elfelejtessz mindent.
2016. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele hogy amiben dolgozni fogok abba nem fogom ezt használni. De ha már elkezdtem és lassan 3 évig kibirtam akkor már nem akarom otthagyni. Igen csak a jatekkal vagyok így pl a történelmet vagy a biológiát 2-3 szor át olvasom és le felelek belőle 3 asra úgy hogy a töri tanár nagyon alul értékeli a feleletekt :D.
2016. máj. 5. 20:33
 3/4 A kérdező kommentje:
*igen csak a matekkal
2016. máj. 5. 20:34
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Biztosan megérted? Vagy csak vissza tudod mondani? Nagyon nem mindegy, különösen mateknál nem. Igazából a megértés akkor jön, ha használod az ismeretet, azaz egy jó csomó feladatot megoldasz. Az pedig nem igaz, hogy a matek megértésére születni kell, az a lusta emberek kifogása. Tessék belefektetni az időt és az energiát, meg fog térülni.
2016. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!