Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika képzés Szeged vagy Elte?

Fizika képzés Szeged vagy Elte?

Figyelt kérdés

Üdv! Tudom, hogy sokszor feltették már ezt a kérdést, de a legtöbb közülük több, mint 5 éves, illetve csak ritkán érkezett rá érdemi válasz.


Megéri-e TTIK-fizika szakon belül az ELTE-t választani?


Én úgy tudom, hogy Szegeden "családiasabb" a légkör, könnyebb ismeretségeket kiépíteni, ráadásul könnyű a közlekedés és jobb az ösztöndíj. Viszont az Elte nemzetközileg ismertebb, érdemes-e ezekért itthagyni?


Szte mellett szól még a szemeszter zéró



2016. máj. 7. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ELTE sz𝚊r, én megbántam, hogy ide jöttem. Fizikán kezdtem, de be sem fejetem.
2016. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd kérlek? Hátha mást is érdekel
2016. máj. 7. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4-5 ismerősöm jár ELTE fizikára és jókat mondtak róla. Ezenkívül voltam nyíltnapon, meg utánaolvasgattam és nem tűnik rossznak. Én ezt jelöltem első helyen most. SZTE -ről nem tudok nyilatkozni, annak nem néztem utána.
2016. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem, Magyarország egyik legjobb egyetemeként emlegetik, de legtöbb helyen azt olvasom, hogy csak árnyalatbeli különbségek vannak az Szte és Elte fizika között.


Nem tudjátok, hogy lehet-e olyat, hogy egy-két évet az egyik egyetemen töltöm, többit pedig a másikon? Nem egy egész alapszakra gondolok, csak egy pár félévre.

2016. máj. 8. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!