Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "Felelősségünk a jövőre" című...

"Felelősségünk a jövőre" című előadásba milyen témák tartoznak bele?

Figyelt kérdés

Globális felmelegedés, szegénység, túlnépesedés, erdőirtás, élelmiszerkérdés, változó légkör és annak káros következményei, környezetvédelem átfogóan, fajok kihalása, háború, hulladékok kezelése, meg nem újuló természeti források kimerülése.


Ezek vannak eddig, esetleg valami hirtelen kapott ötlet, vagy tapasztalat alapján tudnátok adni még ötletet?



2016. máj. 7. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tárgyról van szó, amire kell ez a feladat? Mert alapvetően nem csak ilyen környezet-természet szempontjából lehet említeni dolgokat, hanem ide tartozhat tágabb értelemben a nevelés, a hagyományok átadása az újabb generációknak, az erkölcs megőrzése stb.
2016. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez volt a leghasznosabb komment, amit valaha kaptam, nagyon köszönöm! :) Konkrétan etikára kell, és nem is gondoltam olyanra, hogy nevelés és hagyományok átadása, pedig ez a legnagyobb része.
2016. máj. 8. 00:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, örülök, hogy tudtam segíteni!! :) Hajrá!
2016. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!