Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a megnevezése annak ami én...

Sutikecske kérdése:

Mi a megnevezése annak ami én szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 7.-es és most már el kellene döntenem mi akarok lenni. Valami olyasmire gondoltam (középiskola) ahol digitális animálást vagy játékfejlesztést tanítanak vagy még grafikuson gondolkozok csak nem rajzolok valami szépen és oda gondolom rajztehetség is kell. Csak sajnos nem tudom mi a pontos megnevezésük ezeknek a szakoknak (google nem a barátom). Előre is köszi a segítségért ;)

2016. máj. 7. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne 13 évesen eldöntened, hogy mi akarsz lenni? Nyugodtan mehetsz gimnáziumba is, ahol nem tanítanak szakmát, viszont szerzel egy érettségit, amivel utána mehetsz OKJ-s képzésre vagy egyetemre is!
2016. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor info suli kell neked. Valami szakközép a pontos nevét nem tudom,de informatika szak sok helyen van. És ott is kapsz érettségit.
2016. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mozgóképi animációkészítő jutott eszembe így hirtelen.:D
2016. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mozgokép és animáció ja:D
2016. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!