Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programozónak megéri menni?

Programozónak megéri menni?

Figyelt kérdés
Mennyit keres? Hol van ilyenfajta egyetem?

2016. máj. 10. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Megéri.


[link]


ELTE proginfo, BME mérnökinfo, stb.


Programozáshoz 1 dolgot mindenképpen tudni kell: Google kereső.

2016. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze a fizetési összegeket találtam, nem egyből rohantam ide feltenni a kérdést, de megint más, amit az emberek tapasztaltak, meg ami a neten van.

Egyébként köszönöm.

2016. máj. 10. 21:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem, hogy ha ilyen egyetemre megyek, (pl. elte) akkor elég egyetemen tanulni az alapoktól, vagy amúgy is kellene valamennyi tudás, előtte?
2016. máj. 10. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
bme-n a programozást az alapoktól kezdik
2016. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hat nem akarlak elszomorítani, de amit hallasz a neten, hogy mekkora hiány van az infosokbol, és milyen jól keresnek az sajnos nagyrészt kamu. Nekem van két infos diplomám (ELTE, BME). Ráadásul budapesti vagyok és nagyon szenvedek vele. 8 éve programozók és ha megadják a minimálbért akkor össze teszem a kezem. Tesco pénztároskent is többet keresnek, de azt utálom.
2016. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Előttem írónak küldeném :


4éve frissen végzett juniorként Budapesten 260ezer volt a nettó+céges kocsi(cégnevet nem írok). Most 5.éve hogy a szakmában vagyok : azóta saját autóm van, a fizetésem nettó dúrván 3x annyi mint a kezdőm volt, persze nem ugyanott.

2018. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Wooooooooooooo
2019. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!