Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült az emelt biológia?

Hogy sikerült az emelt biológia?

Figyelt kérdés
Korábbi évekhez képest mennyire volt nehéz?

2016. máj. 11. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A ketteshez kellő pontot szerintem nem volt nehéz összeszedni,de ha valaki ambíciózusabb és jobbra hajlott pl.80 pontra, na hát azért keményen meg kellett dolgozni,de ne felejtsétek szóbelivel még lehet javítani.
2016. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően nem volt nehéz, bár pár témakört (pl. a szívműködéseset és a genetikásat) alaposan át kellett gondolni és emésztgetni, de szerencsére bőven volt rá idő, és ha átlátta az ember, akkor már nem voltak nehezek a válaszok:) (Meg a II. feladat ábrájához hasonlót én még nem láttam:S) Én csak egy korábbi vizsgát csináltam végig, csak hogy lássam, kb. milyen típusú feladatokra számítsak, úgyhogy nem tudom összehasonlítani.

Kíváncsi leszek az eredményre, nem csak az enyémre, az átlageredményre is - a magamét úgy 80-85%-ra tippelem.


A kémia biztosan sokkal húzósabb lesz:(

2016. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!