Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem volt ennyire nehéz...

Csak nekem volt ennyire nehéz az emelt biosz?

Figyelt kérdés
Tanultam rá rendesen,ennek ellenére kb.30% jó ha meglesz..mindenkinek ennyire könnyű volt?
2016. máj. 12. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hali, hat nem tudom szerintem ilyen kozepes szintu volt, am mire mesz?
2016. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sokak szerint egyáltalán nem volt nehéz. Véleményem szerint az, hogy az öt országból 4-et fel tud az emeltes sorolni, meg tudja mondani, hogy mi az a zuzmó, meg ilyenek... az elég nevetséges. Szóval voltak olyan kérdések, amiknél tényleg elgondolkodtam, hogy most ez komoly? De a szívre vonatkozó feladatot én elég "korrektül" nehéznek tartom. Voltak nagyon alap kérdések, és elég bonyolultak. Azonban nehezebbre számítottam. A genetikás feladat sem volt nagy falat, ahhoz képest, amiket én gyakoroltam, és amire számítottam. Konkrétan nem is kért ott számolást.


Én orvosira szeretnék menni.

Kb. 88-92%-os lesz az írásbelim.

19/F

2016. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően nem volt nehéz, bár pár témakört (pl. a szívműködéseset és a genetikásat) alaposan át kellett gondolni és emésztgetni, de szerencsére bőven volt rá idő, és ha átlátta az ember, akkor már nem voltak nehezek a válaszok - ha átlátta. Mondjuk a II. feladat ábrájához hasonlót én még nem láttam:S, de azért a kérdésekből is ki lehetett kb. szűrni, hogy mire mennek. Én csak egy korábbi vizsgát csináltam végig, csak hogy lássam, kb. milyen típusú feladatokra számítsak, úgyhogy nem tudom összehasonlítani a korábbiakkal.

A megoldókulcsot is látva, 80-85%-ra tippelem a sajátom, és ez nekem elég, de kíváncsi leszek, nem csak a saját eredményemre, de az átlageredményre is. (Tényleg olyan "könnyű" volt-e:S)

Amit rontottam, annak a nagy részét számottevően több tanulással is rontottam volna, úgyhogy nincs lelkifurdalásom, elégedett vagyok - és legfőképp örülök, hogy túl vagyok rajta. Bár még csak holnap jön a feketeleves:( :P

2016. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második, hova jelentkeztél?
2016. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nagyjából bőgve mentem ki, pont az a két téma volt embertanból, amit nem szerettem volna. A szíves feladat rettenetes lett, de miután az első sokk után lenyugodtam egy picit, rájöttem, hogy nem volt olyan szörnyű. Nagyon dühös vagyok magamra, mert ez olyan 75 körül van, és ha nem rontom el végig a szívet, 85 körül lenne.

Igazából minden a kémiától függ, de ezzel még meglehet. Hála Istennek, hogy a matekom a semmiből 84 százalék lett, nagy segítség lesz az a plusz négy pont ahhoz képest, amit eredetileg számoltam. :D


És Szeged ÁOK a cél, de bármelyik vidéki orvosival boldog leszek. :D

2016. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te pedig bízz magadban, és bármi lesz, ne felejtsd, hogy akárhányszor újrapróbálhatod. :)
2016. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Szeged ÁOK, nekem is 75... :D
2016. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok. SOTE-ra adtam be elsőnek, de egyre inkább hajlok Debrecen felé. Egyrészről a kémia miatt lehet, hogy nem lesz meg a SOTE, másrészről állítólag nagyon szívatós.

Szóval szerintem módosítom a sorrendet és DE, aztán PTE. :)

2016. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nézve a megoldókulcsot,lehet lesz nekem is 60%,a szíveset én is félrenéztem..bár én pszichológiára jelentkeztem és angol a másik emeltem,nem tudom elég lesz-e:)

Gratulálok mindenkinek

2016. máj. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!