Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 50 oldalt hány nap alatt...

50 oldalt hány nap alatt lehet megtanulni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és kb. 20 napom van megtanulni 40 tételt, de ennek a nagy része irodalom ami engem nagyon nem köt le és ezért nehezebb is megtanulnom. A másik fele töri amivel jobban ki vagyok békülve de ez sem a szivem csücske.

2016. máj. 12. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok. 2 napom (és egy éjszakám a kettő között) van erre a mennyiségre átlagosan, mert családom is van és munkám is. Át lehet menni simán. Csak nem kell agyonsajnálni magad és azon agyalni, hogy "nem köt le", hanem mély levegő és csinálni kell és kész. Ennyi a titka.
2016. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én ELTE TTK-n végeztem hozzá szoktam ezekhez. 50 oldal kb 2 nap 0-24-ben.
2016. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönön a válaszokat!! 😉
2016. máj. 12. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
20 nap? Annyi idő alatt megváltod a világot. Én tavaly szóbeli előtt 3 nappal kezdtem el megtanulni a 60 tételt.
2016. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tegnap elkezdtem tanuli 5 oldalt sikerult megtanulunom de az utolsonal mar nem birtam megjegyezni a dolgokat, nem tudtam koncentrálni... Tudtok erre valami megoldást?

2016. máj. 13. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
1 óra tanulás 15 perc szünet (mozgás, kis torna, sok víz), aztán újra tanulás.
2016. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!