Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Infoblokkról vagy vizsgahaz.hu...

Infoblokkról vagy vizsgahaz.hu-ról vélemény?

Figyelt kérdés

Nem igazán találtam sehol velük kapcsolatos véleményt/tapasztalatot. Tényleg 1 év alatt le lehet érettségizni ha eleget tanulok rá? Nem átverés? Mind a kettő honlapján olyan nyomulósan adják elő hogy mekkora lehetőség stb. Mint mikor mész a vásárban és a román nyomja az arcodba a zoknit hogy "tessék tessék zoknit vegyenek"....

Egyébként szakmunkás 9-10 osztályom van.

Ja és 400 ezer forint (10 hónap, havi 40).


2016. máj. 12. 11:53
 1/9 mesi81 válasza:
100%

A párom elkezdte náluk (ugyanaz a tulaja mint az infoblokk.hu-nak) de az első éves vizsga utan befejeztük. Csak penz beszedés. Ha nem sikerültek az osztalyozo vizsgák akkor + 5 ezer tantargyankent. Van olyan tantárgy amiből óra se volt de elküldték őket vizsgázni. Mi alapból a kétéves képzésre jelentkezünk de valahogy áttettek kérés nélkül az egy éves kepzesbe. A szerződés egy felkészítő tanfolyamrol szól nem iskolai kepzesrol. A beszedett pénz adminisztrációs költség címszó alatt fut. Es ha nem sikerültek a vizsgák akkor te vagy a hülye. Kb. 5 hónap alatt kellett volna levizsgazni 3 év anyagából, mivel előrehoztak a vizsgákat a kormányhivatal vizsgálata miatt, ami számunkra csak utólag derült ki. Így ha meg nem kezdted el sztem ne dobj ki ennyi pénzt rá nézz valami normális helyet.


[link]

2017. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mesi81 válasza:
100%
Ja az érettségi a Paulay Alapítványi iskolánál történik.
2017. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. A kérdés kiírása után kb másfél hónappal beiratkoztam hozzájuk. Körülbelül 80 ezer forintot ki is dobtam a kukába. Az írásban küldött tananyag amit küldtek nagyjából(!) rendben volt. A videóanyag ritka sz*r minőségű volt. A hangból körülbelül semmit nem lehetett érteni. Az első vizsga előtt kiküldték az időpontokat, de nekem nem volt megfelelő, meg is kérdeztem hogy lehetne-e változtatni rajta. Válasz sehol. Egy hét múlva újra írok hogy lehet-e változtatni az időponton, erre a kedves "adminisztrátor" odahány ennyit: igen, lehet. Ennyi. Az hogy milyen lehetőség lenne, az hogy mikor lenne jó nekem, semmi. Csak hogy igen, lehet.... Namármost, én ennyi pénzért elvártam volna a minőségi szolgáltatást, a normális videóanyagot, azt hogy ne idiótaként kezeljenek az e-mailes kommunikáció során. Meg is köszöntem nekik ezt a "hatalmas lehetőséget". Inkább bukjam azt a 80 ezer körüli összeget mint 400-at. Amire mellesleg így visszagondolva úgy 99% esélyem lett volna. A pénzemet meg remélem gyógyszerre vagy koszorúra költötték. :) Még valami. A kérdésben leírt szitu, na ez az "iskola" pontosan ugyan olyan. :)
2017. máj. 27. 17:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és igen, az előrehozott vizsga is kiverte a biztosítékot, mert semmit nem tudtam kb. Ráadás: még a szerződésen is módosítottak, rövidebb idő alatt kellett befizetni a teljes összeget, vagyis a részleteket megtoldották ha jól emlékszem 10 ezer forinttal. Mire is ment ki ez? Arra hogy ha valaki meggondolja magát és kilép, annál többet húztak le róla elég rövid idő alatt.
2017. máj. 27. 17:32
 5/9 shark01 válasza:
100%

A mai napig gyűjtik a balekokat, de most Haiti Egyetem alkalmazottainak adják ki magukat.

A honlap gyenge más infó nincsen róluk

Vizsgahaz. Hu most ezen futnak....

2020. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sziasztok! Én most Augusztusban kezdtem el és teljesen okés minden. Felmentem Budapestre a személyes beiratkozásra. Kaptam számlát is a pénzről,tartom velük a kapcsolatot is bármi kérdésem van akkor tudok is kérdezni tőlük.
2020. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mesi81 válasza:
100%
@anonim a meglepetés majd akkor lesz, ha ellenőrzik az érettségidet - ha meglesz-, mert mondjuk felsőoktatási intézménybe szeretnél továbbtanulni vagy a munkahelyeden és a központi rendszerbe nyoma sem lesz, mert hát ugye már mindenhol, ami nem kamu e-napló van és a jegyek a központi rendszerbe futnak be. Én azért elolvasnám újra mit is írtam alá szerződés gyanánt. Plusz érettségit max akkor adnak 1 vagy 2 év alatt, ha a 9.-10.-11. Osztályt kijártad, máshogy már törvényileg sincs rá lehetőség.
2020. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! Kérdezni szeretném vallaki vizsgázot mostanába náluk? Ha igen mennyi idő műlva kapott bízonyonyitványt?
2021. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én vizsgáztam tavaly júniusban. Azóta se kaptam meg
2022. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!