Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet így túl élni egy...

Hogyan lehet így túl élni egy kollégiumot?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy nem iszok, nem dohányzok és bulizni se szeretek.

Tudom, hogy ez egyesek elépzelhetetlen, de van ilyen igen ;) Így is van élet és sok a baráti kapcsolatom.

Szóval olyanok tanácsa érdekel, akik HASONLÓAN vannak, mint én.

Sokat nem tudok kezdeni azok válaszával, akik az előbb felsoroltak csinálják, sajnálom.



2016. máj. 13. 09:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyetemi kolira gondoltam, az kimaradt
2016. máj. 13. 09:37
 2/10 A kérdező kommentje:
A betűkihagyásokért meg elnézést, le kell cserélni a billentyűzetem (nem mindig működik egy két gomb)
2016. máj. 13. 09:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok, mint te. Ősztől koli.

Remélem valaki ír, aki már benne van. :)

2016. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vannak akik bezárkóznak a szobába, és csak a folyosón a fürőbe elsurrani láttam őket, vagy vannak 2x2 ágyas szobák ,tehát 1 szoba 2 ágy, és két szobához tartozik fürdő, kis étkező stb... Tehát simán túl lehet élni ,de soha nem értettem az ilyen embereket, volt hogy szoba bulit rendeztünk, aztán átjöttek reklamálni hogy késő van, de hiába hivtuk hogy inkább csatlakozzon, szólt a portásnak. De fél óram ulva ugyan az ment mint előtte.

De én se dohányzok, nem is iszok mostmár legalábbis hogy kikerültem a suliból, tahát szerintem az hogy nem iszol attól még élhetsz társasági életet.

2016. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Válassz normális kolit
2016. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat, szeretnék társasági életet élni meg bízok benne, hogy nem néznek ki(eddig volt már benne részem bőven, lassan immunis leszek). eg remélem lesz olyan társaság, akik "normálisan" gyülekeznek, szóval nem a hulla részegség a cél.

Jó az durva, amikor átmennek reklamálni :D Ezt se tenném. Amolyan jó fajta szobanövénynek képzelem el magam inkább :D

2016. máj. 13. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Látszik még nem voltál egyetemi koliban:-) Itt már felnőtt emberek vannak, semmi sem kötelező. Ha nem akarsz inni, nem nyomják beléd, de a társasághoz attól még lemehetsz. Mi azért eljárkálunk bulizni, meg iszogatunk is ha úgy van, de sokan vannak akik abszolút nem. Ha barátságos és nyitott vagy, megtalálod a hozzád való társaságot. Mi pl rendszeresen bográcsolunk, főzünk, filmezünk nagy társasággal, activity vagy póker partykat tartunk. Ha nem vagy túl befelé forduló akkor jó lesz az:-)
2016. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja vagy közös program még a orgia :D

A lényeg hogy egy egyetemi kolesz más mitn a szakközépben, vagy gimiben. Önnálóságod van, akkor jösz mész mikor akarsz, megválaszthatod szoba társaidat stb...

2016. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, már 3 évet lehúztam :)

A leginkább a kicsi szoba = kevés lakótárs jött be nekem, és a barátok társasága. Vagyis ne idegenekkel kerülj be 4-6 fős szobába mert eleinte lehet nehéz lesz, aztán költözködsz ide-oda te is mert nem bírod.

A jó hír, hogy gyorsan telik az idő a suliban és haza lehet járni. Aztán eljön az az idő amikor megszereted az embereket vagy valóban olyanokkal kerülsz össze akikben bízhatsz és akikkel együtt jól szórakoztok a magatok módján.

Legyél nyitott, ez a tanácsom. Ne utasíts vissza mindent élből amit eddig másképp szoktál meg, alkalmazkodj. Ez fontos. Mindenben van valami jó, és mindenkiben van valami érdekes. Aztán idővel kialakulnak a társaságok, soha nem leszel teljesen egyedül. Csak élvezd. De ne cseszd el. Azonkívül pedig tanulj, legyen számoda fontos, ha kell a nyugalom akkor addig keresd amíg nem találod meg valami neked tetsző dologban, vagy helyen. De vedd észre a lehetőséget, használd ki jól az időd.

2016. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Remek, akkor nem lesz gond.

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

2016. máj. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!