Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha megbukok kémia...

Mi történik ha megbukok kémia érettségin?

Figyelt kérdés
Nagyon elrontottam , nem tudtam befejezni és nem írtam be a négyzetbe a választott feladat betűjét (b-t választottam szóval 0 pont az egész feladat) (szóval van egy kis esély a bukásra) ,de a kötelező érettségik jól sikerültek és van emeltem bioszból . A kémia érettségire nincs szükségem igazából.

2016. máj. 13. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ha megvan az öt tárgyad (matek, magyar, töri, nyelv és egy választott <nálad biosz>), akkor kapsz bizonyítványt.
2016. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem lesz semmi. Mivel megvan az 5 kötelező érettségi, megkapod az érettségi bizonyítványt, benne az 5 sikeres tárggyal, ez a kémia meg "feledésbe merül".


Viszont arra ne vegyél mérget, hogy megbuksz. 12% kell ahhoz, hogy még mehess szóbelizni, csak az alatt abszolút bukás. 12%-ot meg nem túl nehéz összeszedni.

2016. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz következménye
2016. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , most megnyugodtam picit . valószínű amúgy hogy még így is megvan a kettes csak nagyon paráztam ,hogy mi lesz ha megbukok.
2016. máj. 13. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
És mire mész egy kettes érettségivel? Egyáltalán minek jelentkeztél, ha már megvan a biológia? Felvételihez kell? Ez esetben, gondolom, felkészültél volna. Ha annyira rosszul sikerült, jobban jársz, ha nem is szóbelizel, mert akkor nem csúfítja el a bizonyítványodat egy kettes.
2016. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!