Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt kémia érettségi ma -...

Emelt kémia érettségi ma - Hogy ment? Nehezebb volt mint az eddigiek? Milyen eredményre számítottok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehezebb volt, mint az eddigiek :(
2016. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

55-60%-ra számítok, ami szerencsére elég is lenne.

Szerintem nem lett volna nagyon nehéz, de nagyon kifutottam az időből.

2016. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is nehezebb. :-( Az eddigi feladatsorokat jobban oldottam meg. Az osztályból 3-an írtuk meg, mindenki panaszkodott. Nem csak az idővel, hanem a feladatok öszetettségével kapcsolatban is. 65% se lesz meg. Tényleg mindenki panaszkodott? Osztálytársaitok is?
2016. máj. 13. 19:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nehezebb volt. Habár ez az első, amit igazán élesben írtam. De inkább csak magamat okolhatom, mert nem sokat tanultam rá.

Én örülnék már egy 55 pont körülinek is, de félek, hogy csak álom. :/

2016. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*Ja persze csak akkor, ha a bioszom úgy ment, mint ahogy gondolom. De nem mertem megnézni az eredményeket, amikor észrevettem, hogy az egyik számolásomat a szívnél a jóról átjavítottam egy rosszra. xD
2016. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

**pontosítva a megoldásokat nem mertem tovább nézni


Bakker. A fásnál is (esszé) jól beírtam a részeket (habár a nyilak rosszul mutattak), aztán jött a módosítás, elbizonytalanodtam és ájtavítottam rosszra. :D Mondjuk aztán ott szerencsére rájöttem, hogy először volt igazam és visszajavítottam.


Mindenesetre a kémia megoldásokat biztos nem merem megnézni még pár napig/hétig. :D Jobb a boldog tudatlanság.

2016. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, a fásnál forditva voltak a nyilak. De a biosz sokkal emberbarátibb volt. A kémiát én nem merem megnézni. Ilyenkor szokott kiderülni, hogy mi nem jó még. :-(
2016. máj. 14. 04:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Én alig várom, hogy kitegyék az eredményeket.

A biztos rossz is jobb, mint a bizonytalanság... Nyugodtabban készülhetnék a szóbelire. Remélem, fogok emlékezni a válaszaimra. Én az elméleteket nem tartottam túl nehéznek, sem a lítiumost, sem a porkeverékest, remélem, nem azért, mert nem vettem észre a buktatóikat:S

2016. máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, kielemeztem a megoldókulcsot:)) Amit leírtam, az többnyire tényleg jó lett:)) Szóval meglesz a tippelt 55-60%, és akkor legrosszabb esetben is akár már két 60%-os szóbeli is elég lehet a "sikerhez":))

Remélem, nektek is sikerül, amit kitűztetek:))

2016. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én is kielemeztem, én 80-at számoltam össze, úgy , hogy mindent levontam amit ugy gondoltam rossz (a mértékegységes meg kerekítős pontot is )
2016. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!