Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek a Győri Kovács...

Felvettek a Győri Kovács Margit Iskolába. Oké ez így jó meg minden de aki odajár és jófej azt nagyon kérem hogy válaszoljon a következő kérdéseimre: -milyenek a tanárok? -milyenek a diákok? -milyen a kollégium? (Ja és én faműves leszek)

Figyelt kérdés
Te jó ég! Milyen ez az iskola?

2016. máj. 14. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mind itt vannak

[link]

2016. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom ezeket már olvastam és láttam is. De nekem egy diák véleménye kéne ... Te az vagy?
2016. máj. 14. 12:49
 3/5 Balázs100439 válasza:
Én Győrben lakok,viszont nem oda jártam..csak annyit tudok mondani hogy az iskola elött..mondjuk inkább este fele elég sok 'érdekes' kisgyerek lóg..csodálom hogy a hatóságoknak eddig nem tünt fel.szóval rossz társasàgba ne keveredj:)
2016. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán jók..
2016. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én most fogok oda járni,és nem szeretnék, ne kérdezzétek akkor miért oda megyek hosszú, de most végeztetek ha jól számolom, azért a véleményeteket meghalgatnám. Köszi a válaszokat elöre is...

És persze priviben is jó ha ott írtok...

2021. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!