Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel 2 után külföldi...

Diákhitel 2 után külföldi munkavállalás?

Figyelt kérdés
2015/2016-os évben érettségiztem. Szeretnék lediplomázni, így jelentkeztem felsőoktatási helyekre. (SZTE ÁJTK jogász/politológia) mivel államira szinte lehetetlen be jutni, így elgondolkodtam azon, hogy megjelölöm önköltségesben a jogász és politológia képzést és felveszem a diákhitel 2-t. A kérdésem az lenne, hogy amennyiben a diploma megszerzése után ki megyek Angliába dolgozni, úgy is vissza tudom-e fizetni a diákhitelt (+egyéb büntetéseket)? Itthon szeretnék maradni, de a jelenlegi politikai és gazdasági éllet mellett erre nem sok esélyt látok.

2016. máj. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Diakhitellel pont hogy nem erdekel senkit hogy itthon vagy Timbuktuban dolgozol az elvegzes utan. Te fizetted, ott kamatoztatod ahol akarod. Buntetesek meg tarsai azoknak vannak akik allamin tanultak es ugy mennek ki. Az mar mas kerdes hogy se jogasszal (a magyar jogrendszert fogod tanulni) es politologiaval (szinten inkabb magyar vonatkoztatasok fogsz tanulni) eselytelen olyan ertelmisegi munka kulfoldon amiert ennyit tanultal idehaza es ennyi penzt fizettel erte.
2016. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nemzetközi jogot fogok tanulni főként eust
2016. máj. 18. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hol vagy hogyan? Nincs kulon szak erre (nemzetkozi tanulmanyok van, meg persze jogon is tanulunj nemi nemzetkozi jogot, de hosszu ido erre specializalodni).
2016. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!