Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át lehet még iratkozni egy...

Át lehet még iratkozni egy másik iskolába?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok. Megjelöltem egy iskolát, ami eleinte nagyon tetszet, viszont rengeteg rosszat hallottam róla mostanság ottani ismerőseimtől (pl. a wc-ben drogoznak), ezért teljesen elment tőle a kedvem :/ Lenne rá lehetőség, hogy átiratkozzak egy másik iskolába, úgy, hogy már ott kezdem a 9-et? Hallottam arról, hogy szeptemberben még át lehet menni, ez igaz? Szakközépről van szó, tehát év közben sajnos nem tudnék átmenni :/ a válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. máj. 16. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Megkeresitek a kívánt iskola igazgatóját és megkérdezitek. Ilyenkor még van mozgás. Egyébként WC-ben drogozás máshol is van.
2016. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!