Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha csak úgy tudok tanulni, ha jegyzetet írok? 17/L

Figyelt kérdés
ha leírom a dolgokat csak akkor áll össze az egész
2016. máj. 17. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
nem gáz. anno én is mindig úgy tanultam.
2016. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%
nekem is fontosak a jegyzetek!
2016. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
53%

De ez miért lenne gáz? :) Nekem most három oldalnyi tömör földrajzot kell megtanulnom, holnap dolgozat. Kiemeltem a jegyzetekből a legfontosabb jellemzőit az x dolognak. Aztán leírtam egy másik lapra, hogy:


EZ MEG AZ

- Ilyen olyan amolyan

- Ide oda tartozik

- Ezek azok jellemzőek rá


Ezt kivágtam, félre raktam, csináltam a következő kiemelt résszel. A legtöbbet ki is színeztem. :D Nekem így könnyebb, nem olyan tömör, nincs gyomorgörcsöm amikor rájuk nézek, hogy " úristen, ennyi a tanulnivaló?" Szépen, egyenként megtanulom a kis papír fecniket, sokkal kényelmesebb egyébként.


Egy időben azt csináltam, ha valami nem akart a fejembe menni, akkor egy a4-est tele írtam az adott mondattal.


Angol szavakat sehogy máshogy nem tanulok, csak rajzolok hozzá.

2016. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyetemen is végig így tanultam, nekem a vizsgaidőszak mindig abból állt, hogy füzeteket írtam tele az év közben leírt jegyzeteimből, átláthatóan.
2016. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem. Én pl. csak úgy tudok tanulni, ha hangosan felmondom, mintha felelnék. Kinek mi a hatásos:)
2016. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mitől lenne az gáz? Hogy jut egyáltalán eszedbe? Az egy tanulási technika, méghozzá nagyon hatékony.
2016. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Történelemmel voltam így régen, most egyetemen terjedelmes jegyzetekkel csinálom ezt a jegyzetelést. Enélkül ülhetek órákat is, semmi sem ragad meg a fejemben.
2016. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!