Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kémia vagy a biológia OKTV...

A kémia vagy a biológia OKTV nehezebb?

Figyelt kérdés
abból a szempontból kérdezem,hogy ugyanolyan felkészüléssel mindkettőből,melyiknél lehet jobb eredményt elérni? (Most tekintsünk el attól,hogy amelyiket jobban szereted tanulni,vagy amelyik közelebb áll hozzád,abból könnyebb felkészülni, stb. ) köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 17. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kémia
2016. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam biológián, semmit nem tanultam rá és nagyon könnyű volt. Kevés kellett volna a továbbjutáshoz, de nem volt célom, csak a tanárom erőltette, hogy induljak.

Kémiáról nem tudok nyilatkozni.

2016. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még egy kérdésem lenne,hogy úgymond "megéri" 11.ben próbàlkozni bármelyikkel is,vagy várjak vele még egy évet,hogy induljak?
2016. júl. 20. 01:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Attól függ, hogy tudod-e az anyagot. Ha tudod, akkor mehetsz. Én 12.-ben voltam bioszból, mert 12-re vettük át majdnem az összes anyagot (9.-ben nem volt biológiánk és nálunk 3 évig oktatták).

Egyébként semmit nem veszítesz vele, ha többször mész el.

2016. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a kémia a nehezebb, a biosz mivel tippelős egyszerűbb a továbbjutás, mint kémiából ahol ha nem tudsz valamit akkor így jártál. Én voltam kétszer mindkettőn és ha újra mennék csak a bioszra tanulnék.
2016. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az biztos,hogy a biosz közelebb áll hozzám,úgyhogy a válaszok után pláne inkább csak azt választanám. Hatosztályos képzésben vagyok,szóval 7. 8. és 10.ben volt eddig biológiánk,szóval még azért két év anyaga hátra van,nem tudom arra magamtól mennyire tudnék ráfeküdni,hogy akár már 11.ben is elérjek valami eredményt..azért a "keményebb" része még csak most jön majd az anyagnak..
2016. júl. 21. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok én is 6 osztályosban voltam és mi is kihagytuk a 9.et bioszból, de nem jelentett hátrányt, mert a 10. végi szerves kémiából meg a 10.es növény és állattanból sok mindenre emlékeztem, ezért az 5ből ezt a 3 témát választottam és volt időm átnézni az embertant a 2. fordulóra.
2016. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!