Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolások! Ti nem fáradta...

Középiskolások! Ti nem fáradtatok ki így év végére? Csak szerintem nagy a hajtás?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy minden iskolából versenyistállót akarnak csinálni. Minden nap 8 óra, nulladik órák, mindennapos testnevelés, közmunka, sportolás, nyelvvizsga, egyéb versenyek plusz még otthon is tanuljunk órákat. Az iskolában nem is dicsérnek, csak hajtanak, vagy leüvöltenek, hogy miért nem vagyunk jobbak. Én személy szerint nagyon kifáradtam, valamelyik osztálytársamnak kényszerpihenőre kellett mennie, mert az idegösszeomlás szélén állt. Ez csak szerintem nem normális, hogy agyonhajszolják magukat a diákok?

2016. máj. 20. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is teljes mértékben egyet értek veled! Én 11. osztályos tanuló vagyok, és nem csak így év végére, hanem a hét végére is hulla fáradt vagyok. Buszozok napi 2 órát összesen, hatkor kelek, fel négyre erek haza, ha fakultaciom van akkor fel hatra, utana meg tanulok itthon es aztán másnap minden megy előről. Semmi idom nincs magamra, volt hogy eljartam kondizni, de egyszeruen nem volt annyi energiám hogy tobbet eljarjak. Felek a tovabbtanulastol is, a tanárok is csak ijesztgetnek, hogy majd mennyire borzasztóan nehez lesz, pedig nem vagyok egy rossz tanuló. Hihetetlenül varom mar a nyári szünetet!
2016. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kilencedikes vagyok, de velem is ez van. Mindennap érzem hogy egyszerűen ki vagyok merülve.
2016. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!