Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok puskázni? Mi...

Hogy szoktatok puskázni? Mi vált be nektek legjobban?

Figyelt kérdés
Holnap vizsgázunk matekból, és már egyszerűen nem fér több anyag a fejembe, de még van egy csomó tétel. Hogyan puskázzam ki, hogy ne bukjak le? Ne azt írjátok, hogy TANULJ,vagy valami hasonló. Az értelmes válaszokat köszönöm

2016. máj. 24. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
tanulj
2016. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

[link]

Jó kis oldal:)

2016. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi van, a déutáni tanáros dumára nem kaptál kielégítő válaszokat? http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..
2016. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tom Benko ***** válasza:
Ne magolj.
2016. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3.! Nem tudom, miért írnám ki tanár és diák szemszögből is a kérdést... Szerintem mielőtt mások által feltett kérdéseket linkelnél be úgy, mintha én írtam volna ki, vedd elő a nyelvtan könyvet, és seggeld be szépen, jobban járnál... Ha pedig nem tudsz a kérdésre értelmesen válaszolni, csak ilyen gyerekesen, inkább fogd vissza magad.
2016. máj. 25. 16:39
 6/7 A kérdező kommentje:
A 2.nak pedig köszönöm :)
2016. máj. 25. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Te most a tanár vagy, aki eljátssza a diákot vagy a diák, aki a másik kérdésben a tanárt játszotta? Mert tényleg teljesen ugyanaz a két kérdés gyakorlatilag. Amúgy ezt most nem rosszból írtam, csak egy kérdés. :)

Ha meg esetleg még sincs ahhoz közöd, akkor jó, hogy idelinkelte a hármas, mert vannak benne tippek. :)

2016. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!