Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogsi! Ha már elkezdtem...

Jogsi! Ha már elkezdtem vezetés órákat venni, de közben elévült a kreszem, mi történik? (lent)

Figyelt kérdés

A kreszt megcsináltam x ideje, de utána nem úgy alakult, hogy a forgalmit is kezdhettem volna. Már elkezdtem órákat venni, de a kreszem hamarosan lejár, nem tudom befejezni az egészet addig az időpontig.


Ha a kresz lejár, csak a vizsgadíjat kell befizetni és vizsgára elmenni, mintha csak megbuktam volna rajta és újravizsgázok?

Ez befolyásolja a vezetés órákat? Megcsinálhatom párhuzamosan?

A pénz benne van és nem akarom, hogy minden elússzon. Köszi


2016. máj. 28. 05:18
 1/5 anonim ***** válasza:

én tavaly kezdtem el. az oktatóm nem vált be és egy kis szünetet tartottam. ő akkor azt mondta, hogy 2017 júliusáig van időm(akkor jár le a kresz vizsgám). legalább egy forgalmi vizsgára kell menni, hogy ne kelljen újból megcsinálni. én legalábbis így tudom, de lehet valaki jobban tájékozott. ezt abból gondolom, mert volt olyan tanuló, aki külföldön dolgozott és néha hazajön vezetni és azt mondta az oktató, hogy ők már voltak legalább egy forgalmin.


ha esetleg lejárna szerintem elég a vizsgadíjat befizetni és újra vizsgázni belőle.

2016. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, befizeted, újracsinálod, és kész. A vezetést pedig befolyásolhatja, én a helyedben beszélnék az oktatómmal.
2016. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát ha van X órám már vezetve és közben jár le a kreszem, az, amit addig vezettem x óra elvész és kezdhetem nulláról?

Nem csak az ,hogy addig esetleg szüneteltetnem kell a vezetést, amíg meg nem lesz újra a kresz? :/

2016. máj. 28. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Neeem, nem fog elveszni, ne izgulj amiatt. Ugyanott folytathatod majd, ahol abbahagytad.
2016. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh köszi. Akkor majd megérdeklődöm az oktatónál.
2016. máj. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!