Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan előfordulhat, hogy...

Olyan előfordulhat, hogy érettségi dolgozattal kapcsolatos fellebbezés után kevesebb pontja lesz valakinek, mint volt?

Figyelt kérdés
Veletek történt már ilyen?

2016. máj. 31. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. Velem nem, mert nem fellebbeztem, de egyik évfolyamtársamnak az egyik esszéjénél megadták neki a pontot, amiért fellebbezett, de le is vontak más miatt, úgyhogy azt hiszem, éppen nullszaldóra jött ki, vagy talán +1-ponttal... meg nem mondom már, de a lényeg, hogy igen, előfordulhat.
2016. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elő. Ismerősömmel megtörtént biológia érettséginél. Egy pontért fellebbezett, jóvá hagyták, két másik pontot meg levontak.
2016. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Előfordulhat, de csak a kérdéses vizsgarészt nézik át újra, más feladatokat már nem javíthatnak át. (Legalábbis az Oktatási Hivatal honlapja szerint:S) - Velem még nem fordult elő, bár már többször is fellebbeztem (valamennyi pontot mindig meg is kaptam, ha nem is az összeset)
2016. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben lehet, hogy történt ilyen, ma csak azt a részt javítják újra, amire a fellebbezés vonatkozik.
2016. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: ha egy esszé miatt fellebbezek, akkor ma is előfordulhat.
2016. jún. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!