Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek, amikor rengete...

Ti mit tesztek, amikor rengeteget kellene még tanulni, de már egyszerűen nem bírtok?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami módszer arra, hogy hogyan lehet viszonylag sok anyagot könnyebben megtanulni/memorizálni?
2016. jún. 1. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
puska
2016. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 s55 ***** válasza:
56%
Valami mással foglalkozok, ami kicsit kikapcsol pl eszek valamit, vagy kimegyek levegőzni.
2016. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 s55 ***** válasza:
56%
És utána folytatom a tanulást.
2016. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen vizsga-előtti-utolsó-este-akarok-még-300-oldalt-megtanulni jellegű helyzetre gondolsz, régebben volt, hogy egész éjjel fenn voltam, és könyörtelenül odaszegeztem magam a könyvhöz, hacsak le nem csukódott a szemem. Most már túl kényelmes vagyok ehhez, ilyenkor szépen becsukom a könyvet, és az addig tanultakra bízom magam:)

Utolsó pillanatban egy tömör összefoglalás az, amit még hasznos lehet átnézni, ami inkább az összefüggésekre koncentrál. Elveszni az adatokban ilyenkor már többet árt, mint használ.

2016. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 1. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!