Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Társadalomismeret emelt...

Társadalomismeret emelt érettségi! Van még egy tétel amivel nem igazén boldogulok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A tétel : A társadalmi igazságosság megvalósulása illetve sérülése a technológiai modernizáció időszakában


Félig megvan a tétel, megvan maga a fogalom, hogy mi a társadalmi igazságosság, egy kis elemzés róla, illetve a modernizáció fogalma, de se a kapott könyvemben, sem az interneten nem találok semmit ezzel kapcsolatban. Nem tudom, hogy a társadalmi igazságosságot hogyan tudnám összehozni a technológiai modernizációval.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 2. 16:17
 1/5 K Tü válasza:
Szia! 21. tétel ugye? Nekem van egy kb 3 oldalas kidolgozás, én is kaptam, lehet ugyanaz van neked is. Ha megadod az e-mail címed, el tudom küldeni
2016. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugyan ezzel a tétellel gyűlt meg nekem is a bajom! Megtennéd, hogy átküldöd nekem? Nagyon szépen köszönöm!
2017. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én sem igazán tudom mit kezdhetnék ezzel a tétellel, ha megkérlek titeket el tudnátok nekem küldeni? :)
2017. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! nekem is át tudnád küldeni a 21. tételt, mert én is sokat bajlódom vele.

Előre is köszönöm :)

2017. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 K Tü válasza:
Sajnos nekem már nincs meg a tétel, csak azért írom ide, mert több mindenkitől kaptam üzenetet, viszont a hozzászólásomat nem tudom kitörölni. Szóval bocsi mindenkitől, de már sajnos nem tudok segíteni, köszönöm a megértést!
2019. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!