Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha (holnap) rossz tételt...

Ha (holnap) rossz tételt húzok emelt infó szóbelin, akkor mit tegyek? Pót tétel, vagy próbálkozás?

Figyelt kérdés

Megpróbáljam kidolgozni, elmondani, vagy egyből szóljak, hogy pót tétel kéne? Ha nem megy a próbálkozásom, akkor szólni fognak, hogy pót tétel kell, vagy nem szólnak, csak megbuktatnak?


4 pont kellene a 30-ból, de vannak nagyon nehéz tételek. Nagyon félek. (Az írásbelim nagyon jó lett, de már annak örülnék, ha átmennék csak, mivel a többletpont e nélkül is bőven meg van.)


És nem, nem vagyok valami jártas a témában, a gyakorlat nem nehéz számomra, de valahogy a gép felépítése, képek digitalizálása stb idegen nekem.



2016. jún. 2. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenképp próbálj meg mondani valamit róla. MINDENKÉPP! Igen, szólni fognak, ha póttétel kell, de próbálj meg minél többet kihozni az elsőből. Én már egyszer nagyon megszívtam így, mert másodjára is olyat híztam, amit nem tudtam, na azt a helyzetet nem kívánom senkinek. És hajráá!!
2016. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom. :(


És ha alig mondok valamit, de nem húzatnak póttételt, majd mondják, hogy távozzak, akkor az azt jelenti, hogy tuti meg van a minimális pont?

2016. jún. 2. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem éred el a 4 pontot, akkor kötelesek póttételt húzatni. Optimistábban fogalmazva: ha nem húzattak, akkor átmentél. (Rossz írásbeli esetén ez nem garantált, ezt csak a későbbi esetleges idetévedők edvéért írom.)
2016. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eddigieknek igazuk van, de kiegészítem azzal, hogy ha póttételt húzol, akkor feleződik a pontszám, tehát ott már 8 pont kell, hogy átmenjél. És ha eléred a 8 pontot, akkor is csak felét éri a szóbelid. És mi van, ha másodszor is belehúzol valamibe, ami nem megy? Például nagyon sokan úgy állnak a könyvtári tételhez, hogy azt majd inkább nem húzzák ki, aztán meglepődnek, mikor de. Mindenképpen hozd ki a maximumot az elsőből, mert két rossz húzással vesztettél. Egyébként ha értesz az informatikához, az idegennek tűnő tételeket is meg lehet tanulni, annyira azért nem bonyolultak.
2016. jún. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!