Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » People Team táborba aki volt,...

People Team táborba aki volt, tudna válaszolni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Életembe először mennék olyan táborba ahol nem ismerek senkit...15 éves leszek mikor lesz a tábor (lány) és arra lennék kíváncsi, hogy olvastam valami olyat, hogy mindenki angolul beszél...nos én nem tudok angolul és nem is az angoltábor része érdekel hanem az újságírás...szóval ez így lehet? Amúgy milyen a tábor? Hány évesek vannak kb.? Könnyen be lehet illeszkedni, ha elsőnek megyek és egyedül, nem ismerve senkit? Milyen a higiénia? (mármint fürdő, wc) Ja, és szerintetek bemerjem vállalni, hogy egyből 2 turnosra menjek? Nem annyira szeretnék egyre menni mert mi van ha nagyon jól érzem magam és sikerül barátkoznom? Akkor az az egy hét elég rövidke....hármat már nem mernék bevállalni, de kettő még csak-csak...

2016. jún. 3. 01:56
 1/2 anonim válasza:

Szia! ^^ Én is idén megyek először, pedig már 17 éves vagyok, szóval eléggé felső korhatár. :DD Én is egyedül megyek, nem fogok ott ismerni senkit. Ja, és én is az újságírásra megyek, szóval biztosan találkozunk majd.^^

Olvastam egy pár beszámolót, véleményt a táborról, és nem beszél mindenki angolul, csak a külföldi angoltanárok, meg néhány külföldi gyerek. És azt is olvastam, hogy nagyon jó a hangulat, mindenki tök barátságos, szóval valószínűleg könnyű a beilleszkedés. :D Ne parázz rá, az a lényeg. :3 (Mondjuk én is baromira izgulok, de hát ez van xD)

2016. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kár, hogy már tavalyi a kérdés... Valamelyikőtök jön idén is?
2017. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!