Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van ha nem megyek az...

Mi van ha nem megyek az egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Még nem biztos, hogy felvettek, de eddig egész jól sikerültek a dolgok szóval nagy esély van rá. Csak az ilyen táborokat már általánosban sem szerettem és nem szívesen megyek.

2016. jún. 3. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Semmi. Harmadik sulimba jelentkeztem idén, soha életemben nem mentem gólyatáborba. A szervezett igénytelenkedés és féktelen ivás nem a stílusom. Nem volt húsz évesen sem, és most sem az.
2016. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem semmi nem történik. Később, az egyetem alatt még rengeteg időd lesz megismerni az osztálytársaidat. Ha felvesznek egyetemre, én is kihagyom a gólyatábort, mert én sem szeretem a részegeskedést.
2016. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mégis mi történne?
2016. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gólyatábor egy buli, semmi más. Egy csomó pénzt hoz a szervezőknek, ezért propagálják, hogy menjél el. A tanulmányokra semmi hatása nincs. Sokan nem mennek el.
2016. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél? Melyik egyetemre? Mert az SZTE-s gólyatáborokra azért elég sokan elszoktak menni. Perszr ha nem mész el rá, akkor se fog történni semmi, csak azon sokan szoktak lenni
2016. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi. Mikor először elkezdtem az egyetemet én voltam, annyira nem volt jó buli. 3 napos volt, az elején még tetszett de aztán szétesett az egész. Azt erőltették hogy akkor csapatokban vagyunk, de vegyesen minden karról hogy minél több embert megismerj és ne csak a saját karodon belülieket, de mivel amúgy a más karok hallgatóival szinte sose találkozunk nem volt sok értelme. Jobb lett volna a saját szaktársakat megismerni. Behirdették hogy mennyi mindent elmondanak majd az egyetemi életről, ebből se lett semmi. Csak gyerekes játékok meg sok-sok alkohol. Vannak akik szerint jó buli és megéri, de amilyen pocsék volt nálunk a szervezés nekem csalódás volt. Utána mesterszaknál másik egyetemre mentem de az ottani gólyatáborba már nem mentem, nem lett semmi következménye.
2016. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem mész el, a szorgalmi időszak legelső napján odaállítanak a nagytermetek kellős közepére és fejbe lőnek... :D

Viccet félretéve, nem maradsz ki semmiből - csak a hihetetlen mennyiségű alkoholfogyasztásból. Én se mentem el anno, miután rá pár hétre jó néhányan cifra dolgot meséltek róla azok, akik ott voltak, nem is bánom.

Az egyetemi gólyatáborok többnyire azoknak jönnek be, akik majd az egyetemi évek alatt is heti rendszerességgel taccsrészegre isszák magukat és másnaposan mennek be vizsgázni. Szerintük jó buli.

Akik kicsit visszafogottabbak, azoknak már nem nagyon jön be.

2016. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!