Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már volt tizedes javító...

Ha már volt tizedes javító akkor megbuktathat?

Figyelt kérdés
Amikor tizedes javító volt még kettő egész voltam kereken, de elmult a tizedes javító és úgy hallottam hogy az után nem buktathat meg hiába kapok egyest. Most ez hogy van?

2016. jún. 3. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudjuk, miről beszélsz, ilyen fogalom máshol nincs. De olyan sincs, hogy nem buktathat meg 2 egész alatt.
2016. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam azt a kifejezést, hogy "tizedes javító", pedig tanár vagyok. Szóval biztosan nincs kőbe vésve, bármiről is van szó, de azért kifejthetnéd világosabban, mi a probléma.
2016. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most leírtad privátban (nem értem, miért nem ide), de így sem vagyunk előrébb.

Mi az, hogy "amikor tizedes javító volt"? Előtte, vagy utána?

Mi az, hogy "elmult a tizedes javító"? Arra gondolsz, hogy megírtad?

2016. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem irtam meg, akkor még kettes voltam
2016. jún. 3. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
ÉS akkor azóta rontottál?
2016. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen. És az utolsó javítási lehetőség volt a tizedes javító szóval akkor engem most megbuktathatnak?
2016. jún. 3. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rontottál, és nem éred el a kettest, megbuktathat. Kérdezd meg, méltányosságból nem járna-e neked is egy utolsó javítási lehetőség.
2016. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nem vagyok neki szimpatikus amikor felhoztam neki azt mondta: Meg fogsz bukni Kislányom.
2016. jún. 3. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Biztos okot adtál rá neki amiért nem kedvel és akkor ne is caodalkozz ha megbuksz
2016. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!