Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 nap alatt lehetséges megtanu...

2 nap alatt lehetséges megtanulni 24 tételt?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok és lesz szóbeli vizsgánk. Németből van 10 szituáció és 6 télel, a tételek 1 oldalasak és tudok belőle 2-t, egyet azért nem tudok mert most kaptuk ki, és szerintem nem is fogom tudni megtanulni... Ezenkívűl hétfőn lesz még irodalom szóbeli is, 6 anyagból, de azok könnyűek... Kedden pedig 13 tételes kémia szóbeli, azt valamennyire tudom, csak fogalmazási gondjaim vannak vele...

Szerintek lehetséges hogy megtanulom? A többi osztálytársam is most kezdte el... Nem tudtam ré tanulni mert írásbeli vizsgára tanultam, ráadásúl írásbeli után voltak még óráink, és dolgozatokat meg tz-t is írtunk csütörtökön.. De azokkal sem mentem semmire, mert arra sem sikerült tanulnom, mert délután mindig elaludtam egy pár órára, mert már rettenetesen fáradt vagyok. Ezenkívűl van egy nagyon hosszú német tételem amiben össze vissza vannak a mondatok,azt nem tudom megtanulni, tegnap már ki is borultam miatta...

Bocsi a helyesírásért, köszi a válaszokat.:)



2016. jún. 4. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne bemagold, hanem tanuld meg rendesen. Értelmezd.

Ha pedig írásbeli is volt, akkor biztos menni fog. Ez szinte semmi anyag. Sok sikert!

2016. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem kell szó szerint megtanulni, elég ha tudod a lényeget és el tudod mondani azt

szóval igen, lehetséges, de most már ne húzd az időt és tényleg állj neki

2016. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én német érettségire nem is tanultam


improvizáltam az egészet. Mivel a töri 4 év anyagát teljes egészében 3 hét alatt kellett megtanulnom

2016. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Németből naggyából tudom a tételeket, kivéve egyet. Az irodalom az könnyű tantárgy, tehát arról meg tudok szólalni. Ezenkívűl kémiából kiderült hogy 16 tétel van, tehát az egész éves anyag, olyanokkal kiegészítve amiket nem is vettünk (kérdéseket kaptunk). De kémiából 4-es, 5-ös vagyok, kedvenc tantárgyam, szóval ha nem is szakszavakkal, de el tudom azt is magyarázni, de azért remélem kérdezni is fog.

Köszi a jókívánságokat.:)

2016. jún. 5. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!