Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica ösztöndíjra...

Bursa Hungarica ösztöndíjra mikortól lehet pályázni és hogyan?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget.:)
2016. jún. 4. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy már ezt is megette a fene a jövő félévre?
2016. jún. 4. 23:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Ősszel tudsz majd pályázni a következő tavaszi és őszi félévre. A most következő őszi félévre már sehogy sem kaphatsz ilyen ösztöndíjat. Ez mindig két félévre jár (kivéve, ha mondjuk az utolsó féléved az ösztöndíj első féléve, akkor utána értelemszerűen a következő félévben hiába járna, ha már nem vagy hallgató, nem fog járni).
2016. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

még jó hogy jövő nyáron végzek de akkor áá komolyan felhúznak ma az ösztöndíjak meg az ingyenélők az egyetemen..

de ki az a nagyeszű aki nem 1-2 félévre adja hanem 2-1...

na mindegy köszi

2016. jún. 4. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó félévedre tudsz még igényelni majd ősszel! Talán az is több, mint a semmi :) De valóban elég hülye a rendszer.
2016. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Engem az csesz fel amit a másik kérdésemhez is írtam.

Én 6 órát utazok egy nap a suliba.. eddig kaptam a 24 ezret de most hála egy olyan dolognak amitől nem lett jobb a helyzetünk mert 20 ezertől nem lesz jobb de kevesebb szociális pontot kaptam így lesz 112 pontom az ösztöndíj meg 117 körül van. Na de az aki nem jár suliba vagy 2 éve és amikor járt is 2 krdetitnél több nem jött neki össze na ő kapja meg a koliban is ott van.. bár ott lehet azért mert csókos.. de érted az ilyeneket segítik.. aki meg utazik és tanul meg minden azt meg a földbe döngölik.. bár ott van még a jogorvoslat kérelem.. de mindegy így vizsgára tanulás közben ez nem jött jól...

2016. jún. 4. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!