Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én érzem nagyon szarul...

Csak én érzem nagyon szarul magam az érettségi miatt?

Figyelt kérdés
Próbálok anyit tanulni amenyit tudok, elég lusta vagyok... és úgy érzem hogy egyszerűen semmit nem fogok tudni érettségin, nagyon parázok emiatt, nekem az a 12% is elég lenne csak legyen már vége!
2016. jún. 5. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

bárcsak nekem is elég lenne 12%..

nekem maxos szóbelik kellenek.

Na kinek szarabb?!

2016. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
12%-ot a legbutább ember el tud érni érettségin. Nem kell azzal jönni, hogy jó-jó, de neked nem fog menni, mert ez nettó badarság. Olvasd át a tételeket, értsd meg mindegyiknek a lényegét, hogy miről szól, pl történelemből hogy nagyvonalakban milyen folyamatok vezettek el oda, irodalomból, hogy mi a mű főbb mondanivaló, motívumok stb. Egy átlagos ember, ha valamennyire is készül rá a forrásokkal együtt tud valamennyit beszélni a témáról, nem kell kétségbe esni az érettségi miatt, középszinten a legtöbb tárgy szellemi kihívása a nullához konvergál. Az emelt szint már más kérdés, de egy ember nem lutriból jelentkezik arra.
2016. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a fázisban már természetes az is, hogy félsz, meg az is, hogy úgy érzed, nem tudsz semmit:S Én is így éreztem:) 90%, hogy a kritikus pillanatban fel fogod tudni idézni a dolgokat - legalábbis a legtöbbet. Ha meg nem kell a pontszám miatt aggódnod, elég a minimum, akkor pláne ne félj! Csak kitartás! :)
2016. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, én 89 százalékos írásbeli után is képes voltam azt számolgatni magyarból, hogy hány pontom lesz, ha a szóbeli 10% lesz.(2011-ben még annyi kellett)Maradt a 89 százalék.:) Nyugi.:)
2016. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csingilingg84 ***** válasza:
Én is szarul érzem magam, ne aggódj! :DD
2016. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!