Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azok tételek, amelyek már...

Azok tételek, amelyek már voltak emelt bioszból a héten (június 2-től június 4-ig), azok jövőhéten lehetnek, vagyis június 6-tól június 9-ig?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre csak a szaktanárok tudnak választ adni , vagy akik ma fognak szóbelizni és ha valaki kihúzza azokat a tételeket amik voltak akkor igen !:) , de nem sok esély van rá szerintem ! Viszont történhetnek csodák :)
2016. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mire mész vele abból a szempontból, hogy még ha így is lenne, akkor is kellene tudnod, hogy konkrétan te vizsgabizottságodba beosztott diákok mit húztak ki.
2016. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy minen napra külön tételsor van összeállítva. De persze ez csak azt jelenti, hogy ugyan azzal a tétellel nem találkozhatsz, de a témakörök ugyan azok.
2016. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AlinaHella ***** válasza:
Én is úgy tudom, ahogy az előttem lévő válaszoló. Megkérdeztem egy szaktanárt, és azt mondta, hogy központilag határozzák meg, hogy melyik nap milyen tételek vannak, és akkor az úgy van az egész országban. Nap közben kerülhet vissza tétel, ha nincs elég.
2016. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!