Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mennyit tanult szóbeli...

Ki mennyit tanult szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

3 tantárgyam maradt: nyelv, történelem, magyar. Összesen 80 tétel, de az angolból már van egy középfokú nyelvvizsgám, szóval arra elég 1-2 nap. A történelem tételeket átnéztem már írásbelire, de nem tudom tökéletesen őket. Magyarból talán tudok 1-2-t nagyjából.


Ti mennyi időt hagynátok ezek megtanulására? Körülbelül mától számolva 9 napom van tanulni.



2016. jún. 7. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ma kezdeném/kezdtem volna. Nekem még 20 nyelv, 20 nyelvtan meg 3 irodalom tételem van, DE hiába kivégeztem a törit, újra kell tanulni 5 tételt körülbelül, mert nem ismételtem és feledésbe merült. Tehát nem elég ha tanulod, minden nap ismételni kellene, hogy megragadjon rendesen. Bár ha nagyon jó a felfogásod meg a memóriád és hamar tanulsz akkor easy lesz.:D
2016. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én minél előbb elkezdeném. Szerintem nincs annál rosszabb, mint amikor egy napra besűríted az összes tételt, és nap végére mindent elfelejtesz :D Hajrá :)
2016. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem sokat, kb tegnap kezdtem neki igazán. Most pedig rájöttem, hogy nincs kellően elég időm. Azért vagyok most is itt, mivel már nem tudok többet, elegem van belőle xD

Mindig nagy nehezen veszem rá magam és utána sokat sosem tudok tanulni :(

Elszoktam a tanulástól ennyi idő alatt XD

Pedig 1-2 tantárgyból nem ártana 1 jó kis szóbeli a jobb jegyért.

Már nem maradt más, mint besűríteni, utána pedig utolsó napon ismételni. De rájöttem, hogy hiába megtanultam már néhányat, lényegében újra kellett tanulnom :'(

Csak arra az 1 napra kell, ha mást nem bemagolni az egészet, illetve reménykedni, hogy számomra jó tételt húzzak. Van néhány olyan, amit nagyon nem szeretnék.

Az a baj, hogy ha van pl 80 tétel és mindegyiket tanulod 20 percig, akkor az 26 óra xD

2016. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!