Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek fontos az általáno...

Szerintetek fontos az általános iskolai ballagás?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem fontosak a keretek, az ilyen jellegű ünnepek.
2016. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem, sőt, a középiskolai ballagás, bankett sem az. A szülők valamiért tébolyig fel vannak ajzva, hogy ballag a gyerek, de a karrier, élet szempontjából abszolút semmi szerepe nincs, és a képeket sem fogja egy hét elteltével nézegetni senki.
2016. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keserű embernek nem fontos. Érzelmes embernek, aki átlátja, hogy elrohan az élet, és keresi a szép emlékeket benne, annak fontos. Ezért fontos a nagyszülőknek, szülőknek, mert megható, hogy a kis szaros, aki nemrég még a rácsos ágyat nyálazta, már mekkora. A tinédzser fejében ez nyűg, jó eséllyel, ha megfelelő érzelmi nevelést kapott, felnőttként rájön ezeknek a képeknek az értékére. Ha nem így lesz, akkor nagy a baj.
2016. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem keserűség kérdése, semmi köze hozzá. Pontosan a múltba révedő, merengő szentimentalizmus az, ami miatt elrohan az emberek mellett az élet.
2016. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez messzire vezet. Kinek-mi az érték, az élet, stb. Alapfogalmakban sem biztos, hogy egyről beszélünk, így szerintem ennek így nincs értelme. A kérdezőnek is azt tudom javasolni, hogy saját maga mérje fel, hogy neki fontos-e vagy sem. Minden jel szerint ez is olyasmi, mint az "élet értelme" vagy a "jövő tervezése" vagy a "sikeresség jelei". Mindenki mást mondana rá. :)
2016. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szubjektív. Meg én pl nem is úgy mondanám, hogy fontos-e vagy nem fontos, hanem az a lényege, hogy szép, meg gyönyörködtet.
2016. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;) Ahogy írtátok is, ezt az adott szemèlynek kell eldöntenie, aki átèli ezt a dolgot! Csak kíváncsi vagyok, hogy ki mit felel erre a kèrdèsre! :)
2016. jún. 9. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!