Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsőéves orvostanhallgatóknak...

Elsőéves orvostanhallgatóknak első félévben kell menni valamilyen orvosi vizsgálatra? Ha igen, mire?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Sotén nem, csak a beiratkozásra kell vinni egy kitöltött papírt az egészségi állapotodról, oltások meg vannak-e (hepaB kötelező!), meg emlékeim szerint egy negatív tüdőszűrő lelet és egy általános vérkép kell. Várd meg ezzel a kis egyetemi csomagodat, mert majd abban leírják, hogy mi kell meg milyen régi lehet.
2016. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2016. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
DOTÉn kellett, csak így kaphattuk meg az egészségügyi kis könyvet. Ugyanúgy kaptunk papírt az elvégzendő vizsgálatokról (tüdőröntgen, lues serologia, széklettenyésztés, fogak, szem stb.) Amit tudtak, azt le is ellenőriztek október folyamán (szem, vérnyomás, szívhangok, hallás stb.) [vannak nem kötelező vizsgálatok pl. lues serologia, de én megcsináltam, úgysem árt.] Szóval csináltatni kell vizsgálatokat, de amit ellenőrizni fognak, azok ilyen rutin vizsgálatok.
2016. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérkép valóban kell?
2016. júl. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!