Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha angolból megvan a felsőfokú...

Ha angolból megvan a felsőfokú nyelvvizsgám, akkor a középszintű érettségit belőle mennyire nehéz (egy kis gyakorlással) megcsinálni 90% fele?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Láttál már középszintű angol érettségit?:D B1-es szintű jóindulattal. Neked meg megvan a C1. Nem kell gyakorolnod se:D Nekem írásbelin egy hibám lett, az is figyelmetlenség, nekem is megvan a C1. Simán meglesz 90 felett:)
2016. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sima 90 százaléknak kellene lennie. szóval az lenne a szégyen ha nem menne 90 fölé :)
2016. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azert kell mer jogra akarok menni,amelybol duplazni akarok toribol es angolbol. A toribol emeltet teszek, viszont ha angolbol megvan a felso akkor inkabb kozepszintut tennek, nert az jobbra megtudnam cdinalni mjnt az emeltet.
2016. jún. 9. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%-ot is. (Max figyelmetlenségből tudsz veszíteni 1-2-t.)
2016. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
simán menni fog. nekem anno még meg se volt a felsőfokúm (rá pár hónapra letettem), de 97% lett az angolom, és csak kis hülyeségeken buktam pontokat. nagyon gagyik a feladatok.
2016. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen nyelvvizsgám nincs, mégis 90 fölött van.
2016. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te akár felkészülés nélkül is kisújból kirázod! :)
2016. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!