Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így még abszolválhatok?

Így még abszolválhatok?

Figyelt kérdés
Hétfőn tudnék elmenni az abszolutóriumért, de a TO visszajelzett, hogy hiányzik egy tárgy. Én azt két évvel ezelőtt megcsináltam (UV-val, elsőre nem sikerült), de most, hogy a TO miatt ránéztem a tárgyra, kiderült, hogy az UV eredménye nem került be a Neptunba, meg nem jelentnek mutat a rendszer. A prof nem rosszindulatú típus, valszeg kiment a fejéből a dolog (ebben szerepet játszik az is, hogy felajánlotta, hogy nem UV-napon javíthattam - így keveredhetett el a jegy). Természetesnek vettem, hogy megvan a tárgy, nem ellenőriztem a Neptunt, és a félév végén nem jeleztem emiatt a titkárságnak. Most írtam a profnak, de általában 1-2 napon belül reagál csak, és nem tudom, hogy utólag be lehet-e írni azt a jegyet, amiért én anno lefeleltem. Ill. ha nem, akkor van olyan opció, hogy vizsgaidőszakban vegyen fel valaki egy tárgyat (köt. jelenlét nem volt, emiatt nem esnék ki), és egyből levizsgázzon belőle, majd aznap abszolváljon? Előre köszönök minden választ.

2016. jún. 9. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, mik a lehetőségek ott. De nem véletlenül írják elő egyes helyeken a hallgató kötelességeként az osztályzatok ellenőrzését.
2016. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A fő kérdés az, hogy utólag (pláne ennyivel utána) megtehetem-e..
2016. jún. 9. 20:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon reménykednék a helyedben, de vesztenivalód nincs.
2016. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
senkit nem érdekel a papír, nem amiatt fognak felvenni
2016. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"senkit nem érdekel a papír, nem amiatt fognak felvenni"


- Mert ugye nincsenek olyan állások, amelyeknél a törvény írja elő a megfelelő végzettséget...

2016. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bölcsészdiploma... :D
2016. jún. 9. 21:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
birom ezeket a "senkit nem érdekel a papír" szöveget. ja, meséld már el ezt egy orvosnak, fogorvosnak, mérnöknek, fizikusnak, te nemis mondom mi. tipikusan a savanyú fejek nyomják ezt a szöveget akiket vagy fel sem vettek suliba, vagy kihullottak egy év után.
2016. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szövegeket*
2016. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

mérnök vagyok, megkérdezték megtudok-e csinálni egy elektromos motor diagnoztikáló programot. Mondtam, hogy igen, felvettek. Ha nem tom megcsinálni kirúgnának, a papírnak semmi köze hozzá. :D

a bölcsész diplomát se sok helyen fogják kérni.

2016. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utólag nem lehet beíratni a jegyet?

A prof-fal kéne megbeszélni

2016. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!