Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másik szakra át lehet jelentke...

Másik szakra át lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Szóval pl maga az egyetem maradna, de A szakról B szakra át tudnék jelentkezni?

Kérdeztem a TO-t, de még nem írtak vissza.


2016. jún. 9. 21:34
 1/3 anonim válasza:
48%
Szerintem igen de lehet hogy csak új tanévtől
2016. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Újra benyújtod a felvételi jelentkezésedet. Nincs olyan, hogy bekerültél egy gépészmérnökire és szabadon átjárkálhatsz pszichora vagy orvosira akár.

Még azonos szaknál is más egyetemen ugyanúgy be kell nyújtani újra a jelentkezést, aztán elfogadtatod a tárgyaidat, amit tudsz.

2016. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Corvinus példát tudok hozni. Karon belül lehet váltani, ha persze mindegyik azonos ághoz tartozik. pl a gazdáságinformatia hiába van a G karon, nem mehetsz át gazdaság és menedzsmentre, mert előbbi infós ág, utóbbi üzleti ág.


Feltétel. 2 év alatt 60 teljesített kredit, min 3,5 átlag, motivációslevél, és h az áhitott szakodon kiírt ponthatár 90 százalékával rendelkezned kell.


Egyszerűbb ha bemész személyesen a TO-ra

2016. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!