Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek ki vannak a dolgozva...

Valakinek ki vannak a dolgozva az alábbi linket található tételek?

Figyelt kérdés

Mert ha igen, nagyon nagy segítség lenne, ha elküldené őket, mivel időhiány miatt nem nagyon tudom kidolgozni és mellesleg nem is mindegyik kérdést tudom megoldani egyedül...

Link:

[link]



2016. jún. 10. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ki van dolgozva a füzetedbe, 4 évig tanultad. Nem értem a problémát.
2016. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen hozzáállással megérdemelted hogy megbukj írásbelin, és azt is megérdemled hogy szóbelin is megbukj
2016. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első az, hogy nincs a 4 éves anyag a füzetembe, mivel csak 2 évet jártam mivel ESTI TAGOZATON végzek... A másik pedig, hogy míg egyesek csak a tanulással foglalkoznak én munka mellett érettségizem, szóval én kérek elnézést hogy nem lettem kitűnő...
2016. jún. 10. 21:58
 4/8 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a kedves szavakat, remélem veletek is hasonlóan kedvesek lesznek embertársaitok :)
2016. jún. 10. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig estin is meg kell lenni a tananyagnak a füzetedbe.

Saját jegyzeténél az embernek nincs jobb általában, ezért írtam, hogy abból tanulj.

Na mind1, vedd ki a könyvtárból Obádovics J.Gyula: Matematika c. könyvet.

Ez tantervfüggetlen könyv, és önállóan fel tudsz belőle készülni.

2016. jún. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nem tudom..estire járok én is mint te,nem 1 munkahelyem van..de mégis meg vannak a tételeim..pedig van/volt olyan h suliba sem tudtam menni mert dolgoztam!

Miért nem kéred el osztálytársaktól?

2016. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tételek kb. fele sajnos nekik sincs meg.
2016. jún. 11. 18:46
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
GIYF, WPIYGF.
2016. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!