Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógyszerésztan hallgatók!...

Gyógyszerésztan hallgatók! Milyen tankönyveket kellett Nektek beszereznetek?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek, és úgy gondoltam, hogy elkezdenék spórolni a tankönyvekre, de ehhez szeretném tudni, hogy mennyit kéne félretennem és, hogy egyes könyvek elérhetők- e pdf-ben, hogy csak nyomtatni kelljen, esetlen használtan valahol.

2016. jún. 11. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Erre anélkül pontos választ se sem fog tudni adni, hogy megmondanád melyik egyetem érdekel. Én első évben olyan 20-30 ezer forintot fizettem a tankönyvekre. Ennél olcsóbban is meg lehetett volna úszni amúgy, már én is tudom. Van csoportunk, ahol használtan adjuk egymásnak el a könyveket, könyvtár is létezik, plusz fénymásolni/nyomtatni is olcsóbb őket. (Sokkal!) Meg hát nem is mindig van minden könyvre szükség, úgyhogy nem muszáj mindent rögtön megvenni, mert lehet kiderül, hogy valamit szinte feleslegesen vettél meg.
2016. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szegeden minden félévre jár 6500 forint jegyzettámogatás, ez fedezi a tankönyvek árának 75%-át, a maradék 25%-ot kell kifizetni. Összesen kb 3.500 Ft kellett könyvekre, szóval a jegyzettámogatás miatt 1.000 forintot sem kellett ráköltenem.

Az életfontosságú jegyzetek nyomtatása még plusz 2500 forint.

Továbbá az egyetemi könyvtár ingyen használható.

2016. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőben melyek a főbb

tankönyvek ?

2018. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!