Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi! Történelem emelt...

Érettségi! Történelem emelt szintre így fel lehet készülni szűk év alatt? (lent)

Figyelt kérdés

Néhány éve érettségiztem, jövőre szeretnék felvételizni egyetemre és kell hozzá egy emelt szintű érettségi. A történelemre gondoltam, mert abból egész jó lett anno az érettségim, viszont ez évekkel ezelőtt volt és közép szintű.

Ezek alapján szerintetek fel lehet készülni munka mellett addigra?


2016. jún. 11. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
simán
2016. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen :)
2016. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 1 hónap alatt készültem fel gyakorlatilag a nulláról... 1 év alatt, bőven.
2016. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy hónapom volt ra, marciusban azt sem tudtam mik a 3 reszre szakadt magyarorszag reszei..76% lett
2016. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kemény munka az emelt töri,de ennyi idő alatt simán lehetsége. Én csak néhány hónapot töltöttem a törivel, és az írásbeli is egész jó lett. Nem olyan rég voltam szóbelizni, elég jól sikerült, úgy érzem h 70 % vagy valamivel felette lesz. Szóval szerintem abszolút lehetséges, főleg ha érdekel is.
2016. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Decembertől kezdtem, februártól intenzíven tanultam a száray könyvekből. 90% fölé sikerült így. 1 év nagyon sok, ilyenkor fölösleges konkrétan rá tanulni. Ha érettségi előtti 5 hónapot megnyomod akkor simán lehet egy 80-90% fölötti eredményt elérni. :)
2016. júl. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!