Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Átlagban hány...

Egyetemisták! Átlagban hány vizsgátok van egy félévben és mennyit kell egyre készülni?

Figyelt kérdés
Milyen szakon tanultok?
2016. jún. 13. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2-4 vizsga. Általában szeretek 1 hetet hagyni 1-1 vizsgára, ebből a lustaság miatt inkább 4-5 nap lesz, és kb. napi 4 órát tanulok, megszakításokkal. Programtervező informatikus szakon vagyok.
2016. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első félévben 14 vizsgám volt, a legkevesebb az hat vagy hét lehetett, már nem emlékszem pontosan. volt, amelyikre elég volt két-három napot, de volt olyan is, amire két hónapot készültem intenzíven(anatómia, élettan, szülészet)
2016. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 van ebben a félévben. 2 elmaradás 7 sima. Kéne mindre egy jó pár nap de esélytelen. (élelmiszermérnök)
2016. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átlagban talán 5. Idén 8 volt, még egy van hátra, de ez a legnehezebb, két hét intenzív (napi 12 óra) tanulás, és nem számít, hogy hányasra sikerül, csak görbüljön. Volt néhány lazább vizsgám, amelyekre elég volt néhány (4-5) nap, ezek nem voltak vészesek. Volt olyan vizsgaidőszakom, amikor 4 vizsgám volt, ebből 3-ra egy-egy hetet hagytam, egyre meg két és fél hetet, mindegyiket intenzív tanulással.

Fogorvosi szak

2016. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szakfüggő hogy kinek mennyi vizsgája van, én azok táborát erősítem akiknek 6-8 szokott lenni, ezekre nem tanulok heteket, hanem csak napokat, de akkor folyamatosan. 1-2 volt csak amire több hetet kellett készülnöm.
2016. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!