Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE gyógypedre szerintetek...

ELTE gyógypedre szerintetek elég lesz 399 pont idén?

Figyelt kérdés

Tavaly elég lett volna, de az idei érettségik SOKKAL könyebbek voltak, ezért félek, hogy megugrik nagyon a határ.

Mit gondoltok?



2016. jún. 14. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

"az idei érettségik SOKKAL könyebbek voltak"


- Ezt mi alapján jelented ki?

2016. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A környezetmben ez az általános közvélemény. Pl az osztályban mindenki meglepődött, hogy mennyivel könnyebbek voltak az idei érettségik, mint a tavalyiak.

Mérges is vagyok magamra, amiért elszúrtam.

De nem a kérdésre válaszoltál.. :)

2016. jún. 14. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre válaszoltam, amikor megkérdőjeleztem a feltételezésedet? Jaj, bocsánat...


Akkor tessék: nem.

2016. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért vagy bunkó, én teljesen normális stílusban írtam le ide mindent. Ha ennyire frusztrált vagy, akkor azt ne rajtam vezesd le.

Semmit nem krédőjeleztél meg, hanem ideböffentettél egy sértődött kommentet, hogy én ezt miből merem leszűrni.. Mintha az változtatna bármin is a kérdés szempontjából. Mi van, csak nem rosszul sikerültek neked az érettségik? Hát képzeld, nekem se lettek a legjobbak, de ettől még képes vagyok objektíven megítélni, hogy az idei valójában könnyebb volt, mint a tavalyiak, főleg a matek.

2016. jún. 14. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de itt Te vagy frusztrált. Teljesen semleges, érdeklődő hangnemben kérdeztem meg, miért gondolod, hogy SOKKAL könnyebbek voltak az érettségik, amikor szaktanárok is azt nyilatkoztak, hogy kellő nehézségűek voltak, illetve egyes részek kifejezetten nehezek. Ez a kérdés teljesen normális hangnem volt megfogalmazva. Ha Te sértődöttséget(?) olvastál ki belőle, meg hogy hogy merészeled(???) ezt feltételezni, akkor a hiba a Te készülékedben van.

Aztán Te elkezdesz személyeskedni, engem bunkónak meg frusztráltnak nevezni... gyanítom, hogy még nincs vége az érettségin időszaknak. Nekem már igen, úgy 10 éve.

2016. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 6 évben csak egyszer volt 400 felett a ponthatár, akkor is csak 401, szóval nem hiszem, hogy pont idén emelkedne négyszáz fölé, de bármi megeshet. Ha sokan jelentkeznek, akkor emelkedhet. Tavaly 393 volt, nem hiszem, hogy idén ne lenne elég a 399. Én is oda készülök, drukkolok neked:)
2016. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!